Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wilkowice

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

599 000 zł76,96 m² 7 783,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania wyjątkowy dwupoziomowy apartament, położonego wśród ciszy i zieleni z doskonała komunikacją z centrum Bielska-Białej. Powierzchnia całkowita mieszkania: 102 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

570 000 zł97,47 m² 5 847,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim:570 000,00 zł cena Z miejscem postojowym: 590 000,00 zł Mam przyjemność zaprezentować widokowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Budynek użytkowy Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 270 000 zł375 m² 3 386,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Wilkowice - centrum miejscowości, bezpośrednio przy trasie Bielsko-Biała - Żywiec. Na sprzedaż budynek usługowy. Obiekt parterowy, w całości podpiwniczony, z dachem dwuspadowym pokrytym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 m²

Oferta biura nieruchomości. Możliwość zamiany na mieszkanie za dopłatą. Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 250 m ( zabudowy 156.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

450 000 zł49,73 m² 9 048,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-najnowsza inwestycja pod górami- widokowe apartamenty W wilkowicach! kameralna lokalizacja W zacisznym miejscu super cena 9 tyś zł/m2 - gratka dla inwestora komfortowy słoneczny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wilkowice,śląskie

499 000 zł1 718 m² 290,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - wilkowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

900 000 zł128 m² 7 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Wilkowice Dom w zabudowie bliźniaczej. Końcowy etap realizacji. Proponuję do sprzedaży budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej segmentu 128,31m 2 , parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

569 000 zł96 m² 5 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedam Lokal Mieszkalny w miejscowości karolewko (wilkowice) powiat Leszczyński. Bezczynszowe - Własne podwórko. Powierzchnia całkowita 96,59mkw, oraz 20m2 (na strych poddasze) Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Wilkowice,śląskie

234 000 zł1 300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr. 4136 budowlano/usługowa z pięknym widokiem na góry w Wilkowicach przy ul. Dworkowej. Panorama rozciąga się od Babiej Góry po Szyndzielnię, widoczne nawet szczyty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

439 000 zł82 m² 5 353,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bardzo wysoki standard wykonania! Cztery pokoje z aneksem kuchennym na parterze o powierzchni 82 m2 wraz z ogródkiem. Okna wychodzące na zachód, południe, północ; widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Wilkowice,wielkopolskie

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Wilkowicach ul. Dębowa Oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wilkowice,śląskie

1 590 000 zł166,70 m² 9 538,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny Dom w Cichej, spokojnej dzielnicy Zbrosławic - Wilkowice! Połączenie nowoczesności z komfortem w otoczeniu pięknego ogrodu, w niedalekiej odległości las. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Niezapominajek

Wilkowice,śląskie

1 280 000 zł137 m² 9 343,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom z ogrodem, w zacisznej i atrakcyjnej lokalizacji Wilkowice, zaledwie 7,5 km od Szczyrku. Budynek mieszkalny o powierzchni 137 mkw, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski podwyższony. Wilkowice, ul. Dębowa (przy ul. Szkolnej) Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wilkowice

Wilkowice,śląskie

910 000 zł224 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Kamienica inwestycyjna z najemcą komercyjnym i potencjałem rozbudowy w Wilkowicach Górnych. Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

450 000 zł48,62 m² 9 255,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 450 00,00 zł cena Z miejscem postojowym: 470 000,00 zł Mam przyjemność zaprezentować widokowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilkowice,wielkopolskie

1 250 000 zł238 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szukasz miejsca, gdzie można złapać oddech, z dala od zgiełku miasta, ale z łatwym dostępem do cywilizacji? Ten dom w Wilkowicach, w woj. wielkopolskim, to prawdziwa przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Do Boru

Wilkowice,śląskie

1 089 000 zł116 m² 9 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Rezerwacja!na sprzedaż nowoczesny, dom parterowy jednorodzinny z garażem o łącznej powierzchni 116,46 m2,zlokalizowany w Wilkowicach przy ul. Do Boru, z pięknymi widokami na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Wilkowice,śląskie

283 470 zł859 m² 330 zł/m²

 

 

 

Wilkowice,dolnośląskie

860 000 zł142,61 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom na działce 549 M2/ II etap inwestycji Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 142 m2, położony w miejscowości Wilkowice gmina Żórawina, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wilkowice

Wilkowice,śląskie

182 400 zł640 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej! Lokalizacja: okolice Wilkowic, gmina Zbrosławice, powiat tarnogórski, woj. śląskie, powierzchnia działki: 640 m Kształt: prostokąt Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka Wilkowice

Wilkowice,śląskie

580 000 zł2 328 m² 249,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilkowice duża działka budowlano-usługowa Proponuję do sprzedaży działkę o przeznaczeniu budowlano-usługowym położoną w Wilkowicach. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony,ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,śląskie

589 000 zł108 m² 5 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Ten wyjątkowy nowoczesny dom modułowy piętrowy z garażem o niestandardowym projekcie z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Ten dom zapewni idealne warunki do życia dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Wilkowice

Wilkowice,śląskie

589 000 zł121 m² 4 867,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej stodoły, łączący minimalistyczną elegancję z funkcjonalnością i energooszczędnymi rozwiązaniami. Dom idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wilkowice

Wilkowice,śląskie

375 000 zł879 m² 426,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Wilkowicach, w mega widokowym miejscu. Posiada powierzchnię 879 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Wilkowice, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Stroma

Wilkowice,śląskie

910 000 zł4 620 m² 196,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny z widokiem na góry. Na sprzedaż wyjątkowy teren o powierzchni 4620m2, stanowiący idealną propozycję zarówno dla inwestora poszukującego gruntu pod zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł2 950 m² 189,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 2950 m2 do wydzielenia z terenu o większej powierzchni. Teren o południowo- zachodnim nachyleniu, bardzo widokowy, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Dworcowa

Wilkowice,śląskie

4 900 zł1 400 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje do najmu plac składowy utwardzony płytami betonowymi położony w bezpośrednim sąsiedztwie torów kolejowych stacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowe, trzypokojowe, do wykończenia mieszkanie o powierzchni 48.62 mkw położone na parterze w nowopowstałym budynku. Na terenie inwestycji znajdują się dwa budynki bliźniacze -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wilkowice

Wilkowice,śląskie

434 000 zł1 670 m² 259,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1670 m2 do wydzielenia z terenu o większej powierzchni. Działka o południowo- zachodnim nachyleniu, bardzo widokowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

355 000 zł1 000 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałabym Państwu zaprezentować działki budowlane z przeznaczeniem Mieszkaniowo-Usługowa w miejscowości Wilkowice gm. Żórawina. 2 działki mają kształt kwadratu a jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Zachodnia

Wilkowice,wielkopolskie

132 000 zł660 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w realty Oferujemy działkę budowlaną na sprzedaż w Wilkowicach przy ul. Zachodniej Powierzchnia działki wynosi 660 m2 i jest o proporcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

569 000 zł96,59 m² 5 890,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej - Wilkowice, karolewko | Pompa ciepła | Działki 340-370 m | Stan deweloperski Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale mieszkalne w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł1 204 m² 378,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1204 M przestrzeni na twój dom W wilkowicach ogrodzona działka Z mediami W otoczeniu nowych domów Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1204 m , stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

1 999 000 zł355 m² 5 630,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym stylowy dworek, położony w miejscowości Wilkowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Leszna. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dwa lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia lokalu 93,6m2, działka-ok 310m2 Standard wykończenia Ściany: zagruntowane, gładź gipsowa Podłogi: wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilkowice,śląskie

1 123 000 zł340 m² 3 302,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 036 m²

Działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, z pełnym podpiwniczeniem, z dużym garażem, przy lesie! Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 6036 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Wilkowice,śląskie

587 100 zł3 914 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano/usługowa z pięknym widokiem na góry w Wilkowicach przy ul. Dworkowej. Panorama rozciąga się od Babiej Góry po Szyndzielnię, niejednokrotnie widoczne nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilkowice,śląskie

1 100 000 zł155 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w Wilkowicach - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o przestronnym, przytulnym domu wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku - a jednocześnie blisko wszystkiego, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wilkowice

Wilkowice,śląskie

910 000 zł4 620 m² 196,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe działki budowlane o łącznej powierzchni 4620 m2. Działki o południowo- zachodnim nachyleniu, bardzo widokowe, z dojazdem z dwóch stron [ dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wilkowice

Wilkowice,śląskie

990 000 zł676,12 m² 1 464,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Powiat bielski, wilkowice warsztat rzemieślniczy Z budynkiem użytkowo-mieszkalnym Proponuję do sprzedaży kompleks obiektów o łącznej powierzchni 676,12m 2 położony na działce 1430m 2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij