cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Wilkowice
79 ogłoszeń
Od najnowszych
79 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom z garażem Wilkowice
Wilkowice,wielkopolskie
635 000 zł177 m² 3 584,13 zł/m²
Archiwalne
Dom umeblowany Wilkowice
Wilkowice,śląskie
3 300 zł160 m² 20,62 zł/m²
Archiwalne
Działka Wilkowice
Wilkowice,śląskie
300 000 zł1 802 m² 166,48 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Robotnicza
Wilkowice,śląskie
450 000 zł185 m² 2 432 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Cicha
Wilkowice,wielkopolskie
699 000 zł81 m² 8 617,93 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Wilkowice
Wilkowice,wielkopolskie
519 000 zł113 m² 4 589,27 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie wysoki standard, ul. Żywiecka
Wilkowice,śląskie
639 000 zł125 m² 5 107,91 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Wilkowice
Wilkowice,śląskie
1 300 000 zł7 950 m² 163,52 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Orna
Wilkowice,śląskie
500 000 zł353 m² 1 416,43 zł/m²
Archiwalne
Dom umeblowany Wilkowice
Wilkowice,śląskie
2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²
Archiwalne
Działka Wilkowice
Wilkowice,śląskie
1 490 000 zł8 600 m² 173,26 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Wilkowice
Wilkowice,wielkopolskie
520 000 zł122 m² 4 257,06 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Wilkowice
Wilkowice,śląskie
200 004 zł792 m² 252,53 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem
Wilkowice,wielkopolskie
395 000 zł94 m² 4 202,13 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Szybowników
Wilkowice,wielkopolskie
395 000 zł94 m² 4 202,13 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Robotnicza
Wilkowice,śląskie
479 000 zł187 m² 2 561,50 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Lipowa
Wilkowice,wielkopolskie
1 799 000 zł1 000 m² 1 799 zł/m²
Archiwalne
Działka leśna Wilkowice
Wilkowice,śląskie
620 400 zł12 408 m² 50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Szkolna
Wilkowice,wielkopolskie
101 291 zł509 m² 199 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Wilkowice
Wilkowice,zachodniopomorskie
79 000 zł1 457 m² 54,22 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Wilkowice
Wilkowice,śląskie
2 100 000 zł450 m² 4 666,67 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Szkolna
Wilkowice,wielkopolskie
140 693 zł707 m² 199 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Wilkowice
Wilkowice,wielkopolskie
549 000 zł75 m² 7 320 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Szybowników
Wilkowice,wielkopolskie
350 000 zł79 m² 4 438 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Wilkowice
Wilkowice,wielkopolskie
369 000 zł94 m² 3 934,32 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Wilkowice
Wilkowice,śląskie
1 590 000 zł167 m² 9 538,09 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Robotnicza
Wilkowice,śląskie
520 000 zł187 m² 2 780,75 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Lipowa
Wilkowice,wielkopolskie
1 799 000 zł1 000 m² 1 799 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Wilkowice
Wilkowice,śląskie
4 000 zł160 m² 25 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Wilkowice
Wilkowice,śląskie
580 000 zł135 m² 4 296,30 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Wilkowice
Wilkowice,śląskie
600 000 zł66 m² 9 091 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Jesionowa
Wilkowice,wielkopolskie
346 000 zł1 093 m² 316,56 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Wilkowice
Wilkowice,wielkopolskie
369 900 zł75 m² 4 932 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wilkowice
Wilkowice,śląskie
600 000 zł66 m² 9 091 zł/m²
Archiwalne
Działka, ul. Święciechowska
Wilkowice,wielkopolskie
1 639 200 zł8 196 m² 200 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna Wilkowice
Wilkowice,śląskie
550 000 zł12 191 m² 45,12 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Tęczowa
Wilkowice,śląskie
1 500 000 zł216 m² 6 947,02 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Wilkowice
Wilkowice,wielkopolskie
479 000 zł125 m² 3 823,44 zł/m²
Archiwalne
Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lipowa
Wilkowice,wielkopolskie
40 zł/m²20 m² 800 zł
Archiwalne
Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lipowa
Wilkowice,wielkopolskie
40 zł/m²19 m² 760 zł
Archiwalne
Dom z tarasem Wilkowice
Wilkowice,wielkopolskie
349 900 zł69 m² 5 071,01 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Wilkowice
Włącz powiadomienia