Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Wilkowice

Wilkowice, śląskie

  • 580 000 zł
  • 2 328 m²
  • 249,14 zł/m²

Zdjęcie

Magda Kolenda

Skontaktuj się

Działka Wilkowice

Wilkowice, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

580 000 zł

2 328 m²

249,14 zł/m²

Działka Wilkowice

Zaktualizowane: 11 maja 2026

580 000 zł 2 328 m² 249,14 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 580 000 zł (249,14 zł/m²)
  • Działka: 2 328 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 83m; szerokość: 26m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WILKOWICE
DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA

Proponuję do sprzedaży działkę o przeznaczeniu budowlano-usługowym położoną w Wilkowicach. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony,ekspozycja na pasmo górskie, a w sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna.

WAŻNE:
* DZIAŁKA OGRODZONA Z BRAMĄ WJAZDOWĄ
* PŁASKA
* WYMIARY ok. (...)

Agent

Magda Kolenda

533 939...

533 939 344

33 497 61 60

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magda Kolenda

533 939...

533 939 344

33 497 61 60

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: