Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Wilkowice - Oferty sprzedaży domów

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

550 000 zł90 m² 6 136,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Wilkowice Oferujemy do sprzedaży budynek w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) o pow. użytkowej 89,63 m2, na działce o pow. około 409 m2 (na każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

749 950 zł115 m² 6 521,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Ostatni wolny szereg na działce 227 m2. Zakup możliwy dla osób z po za Unii Europejskiej. Klient Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Prezentuję ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mórkowska

Wilkowice,wielkopolskie

429 000 zł86 m² 5 001,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Wilkowice ul. Mórkowska Osiedle dwukondygnacyjnych domów - stan deweloperski w miejscowości Wilkowice ul. Mórkowska. Budynek piętrowy z 4 mieszkaniami (czworak) o pow. 85,78 m2 każdy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

550 000 zł90 m² 6 136,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

749 980 zł115 m² 6 515,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Ostatni wolny szereg na działce 227 m2. Klient Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Zakup możliwy dla osób z po za Unii Europejskiej. Przedstawiam ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 319,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Polecamy do sprzedaży budynek z dwoma lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim o pow. 93,81 m2 (pow. użytkowa 90,73 m2) na działce o pow. ok. 310 m2 w miejscowości Wilkowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

939 000 zł160 m² 5 883,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem 450 m2. Klient Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

749 990 zł115 m² 6 515,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Ostatni wolny szereg na działce 227 m2. Klient Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Zakup możliwy dla osób z po za Unii Europejskiej. Prezentuję ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

699 000 zł159 m² 4 396,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentuję domy wolnostojące, szeregowe, bliźniaki. Duże działki, garaże i miejsca postojowe, pompa ciepła. Wilkowice, gmina Żurawina. Klient Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Księżoleśna

Wilkowice,śląskie

2 500 000 zł440 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 036 m²

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji o tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się miejscem realizacji Państwa marzeń o własnym domu. Garaż wolnostojący to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wilkowice,wielkopolskie

579 000 zł77 m² 7 521,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny lokal mieszkalny w budynku czterolokalowym (czworak) w Wilkowicach, o pow. 76,98 m2, z własnym, przynależnym ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cisowa

Wilkowice,wielkopolskie

639 000 zł88 m² 7 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dodana za pomocą addom Parterowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Cisowym wykończony pod klucz. Najbardziej ekonomiczny system ogrzewania, który ma także pozytywny wpływ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

1 059 990 zł160 m² 6 637,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom wolnostojący na działce ponad 1000 m2. Klient Bez pcc. Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego z dużą działką i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

500 000 zł90 m² 5 578,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu Komfortowy dom z własnym ogródkiem o powierzchni 94 m2, składający się z: ~ wiatrołapu ~ salonu z aneksem kuchennym ~ łazienki z prysznicem ~ korytarza ~ 3 Pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,zachodniopomorskie

270 000 zł107 m² 2 523,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Posiadamy w sprzedaży dom 107m2 powierzchni użytkowej z poddaszem do zaadaptowania na działce 2500 m2 w miejscowości Wilkowice woj. zachodniopomorskie jakie są udogodnienia ? - Plaża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

1 600 000 zł488 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 888 m²

Rezerwacja Polecamy Państwu wyjątkowy, elegancki dom wolnostojący na działce o pow. 2.888 m2 w Wilkowicach Nowoczesna i elegancka architektura budynku nawiązuje do sprawdzonych wzorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 590 000 zł167 m² 9 538,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny Dom w Cichej, spokojnej dzielnicy Zbrosławic - Wilkowice! Połączenie nowoczesności z komfortem w otoczeniu pięknego ogrodu, w niedalekiej odległości las. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczytowa

Wilkowice,śląskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:994 m²

Do sprzedania Piękny dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych rok budowy 1985 kapitalny remont 2021 rok położony na dużej przestronnej i ładnie zagospodarowanej działce powierzchni 994 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Wilkowice,śląskie

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż nieruchomość idealnie nadająca się pod inwestycję w świetnej cenie! Przedmiotem oferty jest dom do generalnego remontu znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 600 000 zł195 m² 8 219,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Kup bez prowizji! całość wynagrodzenia pokrywa właściciel nieruchomości. Do sprzedania komfortowo wykończony i wyposażony dom o pow. 180 m2, na nasłonecznionej działce o pow 16a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

479 000 zł94 m² 5 106,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Polecamy do sprzedaży budynek z dwoma lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim o pow. 93,81 m2 (pow. użytkowa 90,73 m2) na działce o pow. ok. 410 m2 w miejscowości Wilkowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

529 000 zł113 m² 4 678,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Jedyny taki - parterowy! Polecamy parterowy budynek mieszkalny, jednorodzinny, dwulokalowy z garażem w stanie deweloperskim o pow. 113,08 m2 na działce o pow. ok. 422 m2 (cała działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

675 000 zł125 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Polecamy do sprzedaży budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w stanie wykończonym o pow. 125,28 m2 na działce o pow. 410 m2 (budynek po prawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

695 000 zł250 m² 2 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ciekawa nieruchomość - dom Z potencjałem inwestycyjnym dom może być 2-rodzinny lub kilkumieszkaniowy. ZE względu na lokalizację - dobre miejsce na mieszkanie I prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 890 000 zł152 m² 12 393,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Rzadko zdarza się oferta nieruchomości, którą śmiało można nazwać domem marzeń. Gruntownie wyremontowany dom, odsłonięte drewniane stropy, wszystko w tym domu urządzone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Usługowa

Wilkowice,wielkopolskie

675 000 zł125 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne domy z garażem między domami w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 410-419m2 w Wilkowicach przy ul. Usługowej. Dostępny już tylko jeden! Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,śląskie

145 000 zł100 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:583 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży dom około 100 m2, do generalnego remontu (wyburzenia), mieszczący się w Wilkowicach ( granica Bielska- białej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipowa

Wilkowice,wielkopolskie

950 000 zł562 m² 1 689,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 072 m²

Wolnostojący dom parterowy + poddasze użytkowe o łącznej pow. 438,80 m2 na bardzo dużej działce o pow. 3.072 m2 z garażem dwustanowiskowym w Wilkowicach - okolice ul. Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

419 000 zł94 m² 4 467,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Nieruchomość dostępna od ręki Osiedle dwukondygnacyjnych domów - stan deweloperski. Budynek piętrowy z 4 mieszkaniami (czworak) o pow. 93,79 m2 każdy na działce o pow. ok. 104 m2 dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkowice,wielkopolskie

539 000 zł125 m² 4 302,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Polecamy do sprzedaży budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w stanie deweloperskim o pow. 125,28 m2 na działce o pow. 419 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

439 000 zł94 m² 4 680,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Osiedle Szybowników w Wilkowicach - II etap Osiedle dwukondygnacyjnych domów - stan deweloperski. Budynek piętrowy z 4 mieszkaniami (czworak) o pow. 93,79 m2 każdy na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

419 000 zł94 m² 4 467,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wilkowice,wielkopolskie

395 000 zł94 m² 4 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olchowa

Wilkowice,śląskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący w urokliwej lokalizacji - wilkowice ul. Olchowa Oferujemy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 220m2 (plus strych 110m2 i przyziemie 110m2) usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,śląskie

499 000 zł124 m² 4 024,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Dostępny od zaraz dom jednorodzinny w Wilkowicach, blisko lasu i szlaku na Magurkę Wilkowicką Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,śląskie

594 500 zł146 m² 4 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk Masy Upadłości Robert Sczendzina ogłasza pierwszy konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaoferowanej cenie, nie niższej niż cena oszacowania. Przedmiotem sprzedaży jest:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,śląskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

*rezerwacja* Dom na wsi na sprzedaż - połowa bliźniaka + 560 m2 działki Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

499 000 zł113 m² 4 412,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Nowa niższa cena Jedyny taki - parterowy! polecamy parterowy budynek mieszkalny - jednorodzinny dwulokalowy z garażem w stanie deweloperskim o pow. 113,08 m2 na działce o pow. ok. 422.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

529 000 zł125 m² 4 222,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż nowoczesne piętrowe domy z garażem w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wilkowice pod Lesznem. Jest to II-gi etap budowy, w którym pozostały do sprzedaży ostatnie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij